Domov Newsletter Blog Eshop

Čím prerušiť hladovanie

Ahojte, akým konkrétnym jedlom prerušujete vaše hladovanie? Na internete sú všeliaké rady, čo by si mal a nemal jesť, keď chceš ukončit fasting mode a prejsť do feast mode, preto by ma zaujímalo, aký recept na to máte vy ostatní a Marian hlavne ty :blush: Nespomínam si, či v knihe Princípy pračloveka bola táto téma rozobratá a nechce sa mi ju znova čítať len kvôli tomu :smile:

Keď som hladoval, stále som ho prerušoval vysokoproteínovým jedlom. Rozumej Vajcia so slaninou/Mäso + zemiaky + zelenina/Srvátkový koncentrár - proteín/Najväčšia bomba = Vajce na tvrdo + Tuniak a cottage cheese, všetko zmiešaj dokopy do šalatú a naberaj si to na uhorku alebo papriku. Zješ ten šalát a si plný na pol dňa.

Ja si myslím, že toto je dôležité riešiť hlavne ak hladuješ dlhšie - niekoľko dní, čo ja prakticky nerobím vôbec. Po jednodňovej hladovke to až taký rozdiel nerobí a kľudne jedz to, čo by si normálne jedol, resp. na čo máš chuť. V prípade že by si robil dlhšiu hladovku, tak začni skôr zľahka, nejakým vývarom, šalátom a pod.