Domov Newsletter Blog Eshop

Vitaj!

Toto fórum je pre fanúšikov životného štýlu Moderného Pračloveka, v ktorom sa snažíme využiť ako múdrosť našich predkov, tak aj výdobytky modernej doby pre maximálnu kvalitu a dĺžku života v plnom zdraví a pohybovo zdatnom tele.

Je tu preto, aby sme si navzájom odovzdávali skúsenosti a rady a pomohli si tak vzájomne vylepšiť život. Nie na to aby sme sa hádali a porovnávali sa.

Pravidlá diskusie

  1. Kroť svoje ego. Buď ohľaduplný k ostatným, neurážaj, neútoč a nevyvolávaj hádky. Vyjadriť svoj nesúhlas môžeš aj civilizovane.

  2. Buď stručný a jasný . Svoju otázku, alebo odpoveď si dôkladne premysli a zrozumiteľne sformuluj. Ak ťa napadne dodatok, edituj miesto pridávania novej odpovede.

  3. Nespamuj . Netlač nám nasilu do hlavy svoje produkty, workshopy, služby, blog a pod, pokiaľ nie sú relevantné k pôvodnej otázke.

  4. Udržuj poriadok. Skôr než sa niečo opýtaš, použi vyhľadávanie a ak už na tvoju otázku téma existuje, opýtaj sa v nej. Nové témy umiestňuj do správnej kategórie.

  5. Neodbáčaj od témy. Pred pridáním svojej odpovede do témy si ešte raz prečítaj pôvodnú otázku a uisti sa, že je tvoja odpoveď relevantná.

  6. Neporušuj autorské práva. Nezdieľaj žiadne multimédiá (ani odkazy na ich stiahnutie), pokiaľ na ne nemáš autorské práva.

V prípade porušenia pravidiel sa môže stať, že budeš z nášho kmeňa vykázaný.

Možnosti fóra

Toto fórum ponúka niekoľko možností, ktoré ti uľahčia diskusiu, umožnia lepšie sa dostať ku informáciám a zároveň prispieť k udržiavaniu poriadku.

Označuj nevhodné príspevky

Ak vidíš príspevok, ktorý je proti pravidlám tohto fóra, jednoducho ho označ. Moderátori sa oň postarajú.

Použi like

Miesto jednoduchého vyjadrenia súhlasu ( “+1”, alebo “súhlas”) prosím použi tlačítko Like.

Založ príbuznú tému

Ak ťa k určitej téme niečo čo sa jej priamo netýka, použi tlačítko na založenie príbuznej témy miesto odklonenia diskusie iným smerom.

Pridaj svoj návrh na zlepšenie

Ak máš nápady na vylepšenie fóra, alebo akéhokoľvek inej pračlovečej aktivity, prosím vytvor vlákno v kategórií odozva

Podmienky používania a spracovania osobných údajov

Používaním tohto fóra súhlasíš s jeho podmienkami používania, ktoré si môžeš prečítať tu a podmienkami spracovaním osobných údajov, ktoré nájdeš tu